Повернутися до магазину

4 речі, що псують чоловічий стиль.

Стиль — нелегке діло.  І найважче, мабуть, те, що знання посібника модних правил і безперечне їх дотримання ніяк не допоможе (це в кращому випадку, в гіршому ти просто зійдеш з розуму).  Чоловічий стиль— щось більш особисте, твоя власна штука, яку ти винаходиш з часом. Звісно, найстильніші чоловіки знають і поважають правила . Саме тому вони можуть їх порушувати, а потім створювати свої власні.
Але не спіши в пориві екстравагантності бігти по картаті штани і купувати неоново-кислотний піджак. Є кілька речей, які тобі варто-таки знати і припинити робити:

  • Перестань думати, що одяг — головне

Ти можеш виграти лотерею і на всі гроші купити брендового одягу, але якщо немає відповідної поведінки, твої старання будуть марні. Тут йдеться не про самовпевнені фото з нічних клубів і репости бізнес-цитатників (пахне дитячим позерством). Маються на увазі манери й культура. Чи то відчинити двері для жінки, чи поступитися місцем у транспорті старшій людині — хороші манери є основою стилю чоловіка зі смаком.

  • Перестань імітувати інших

Без поспіху: чоловічий стиль не купиш і не сформуєш за ніч. Стався до цього процесу, як до тренування — буває важко, але ти знаєш заради чого це робиш. Відбирай лише те, що тобі підходить. І не лише у фізичному плані, але й в емоційному. Одягай те, в чому тобі кайфово, в чому почуваєшся впевненим, мужнім, красивим чи просто крутим. І пам’ятай, що є добре для когось, на тобі може виглядати жалюгідно, і навпаки.

  • Перестань боятися змін

Те, що впродовж тривалого часу ти притримувався якогось одного стилю, не означає, що ти приречений сповідувати його до кінця життя. Змінюватись чи ні — вибір за тобою. Прийняти рішення буває важко, особливо, коли звикнеш до чогось конкретного. Якщо все-таки хочеться нового, роби маленькі кроки, не встрибуй у новий стиль одним махом. Декілька дрібних поступових оновлень полегшать зміну. Наприклад: шкіряні дезерти є хорошим початком для тих, хто хоче залишити кросівки для спортзалу, але ще не наважується носити більш формальне взуття.  

Te-shoes Desert Boots

  • Не переповнюй кишені

Порада може здатись примітивною, але переповнені кишені у штанах можуть зруйнувати навіть ретельно продуманий образ. Ці “опуклості” довкола поясу аж ніяк не додадуть мужності чоловічому стилю, адже округлі бедра є прикрасою жіночої фігури.  Підбери для себе якісий кардхолдер, наприклад від Makelan. Якщо ж надаєш перевагу гаманцям, то краще обрати такий, де купюри не будуть складатися вдвоє/втроє і не створюватимуть зайвого обєму. Наприклад: гаманець Verge або гаманець Kozhemyaka.

Раніше ми писали про те, як навести порядок у гаманці