Повернутися до магазину

Більше простору для українських брендів у Львові

26 квітня о 12:00 у Львові Бредлі Купер, Анджеліна Джолі, Джордж Клуні, Вікторія Бекхем не будуть мати змоги відвідати захід,  на який можете завітати ви! Ми запрошуємо у Like by Look, найпросторіший у Львові магазин одягу українських виробників.

День відкриття буде особливим: ритм події задаватиме ведучий Петро Луцишин, звучатиме музика і буде проводитись розважальна програма. Відвідувачів пригощатимуть кавою, бо ж які то справи робляться у Львові без кави? Також кожен, хто завітає до Like by Look у день відкриття, матиме змогу отримати картку на знижку.

Однозначною перевагою  Like by Look  є  розташування на центральній але порівняно не метушливій вулиці міста біля найбільшого культурного осередку Львова. Магазин матиме три відділи: чоловічий одяг, жіночий одяг, взуття та аксесуари — увесь цей простір  влаштовано для максимального комфорту покупців. Асортимент магазину підбирали ретельно, стараючись не зациклюватись тільки на конкретному стилі. Тобто вибір буде широким: жіночі плаття, чоловічий кежуал одяг, жіноче шкіряне взуття, рюкзаки та класичні аксесуари.

На всі питання щодо представлених у магазині речей відповідатимуть консультанти. Це будуть не просто люди з вулиці, а добре ознайомлені зі всіма дрібницями і особливостями одягу кожного бренду члени команди Like by Look.

Цінову політику визначає непорушне правило: ціна речей у магазині не може бути вищою, ніж та, за якою вона продається у самого бренду. Таким чином ми підтримуємо українське і робимо його доступним для українців. Ми хочемо показати людям, особливо молоді, що одяг українських брендів набагато кращий, ніж той, який вони намагаються вполювати на популярних американських та китайських сайтах.