Повернутися до магазину

Гардеробна дієта. Що одягати, якщо скидаєш вагу.

Стиль є у різних формах і розмірах. Нестандартна статура не може завадити бути найстильнішим у своєму колі. Гарний одяг не зробить тебе стрункішим чи спортивнішим, та й суть не в цьому. Але одягнувшись стильно ти точно почуватимешся впевненіше. 

Так, удосконалити фігуру — це набагато важливіше, ніж думки про стиль. Але подивимось правді у вічі: щоб підкорегувати вагу, потрібні не дні, а місяці. А зробити це легше, якщо протягом цього часу почуватися комфортно.

Раніше ми публікували підбірку інфорафік, одна з яких була присвячена порадам для високих і худорлявих. Сьогодні пишемо про те, як вигідно показати фігуру тим, у кого проблема звучить дещо навпаки.

Likebylook_Blog_infografika

Це лише базові рекомендації. Поєднання кольорів і текстур за тобою! Тільки пам’ятай, що жінки недарма люблять маленьке чорне плаття: темні кольори завжди візуально роблять фігуру стрункішою. Також допоможе V-подібний виріз, або його імітація. Наприклад ось такий чоловічий світшот (за посиланням).
Варто мати на увазі штани прямого покрою. На нашу думку чудово справляться з завданням штани на кшталт джинсів SevenMountains: їхній прямий крій не прилягає до ноги, а темна монотонна тканина візуально їх видовжує.

Likebylook_sovety_Dlia_Bolshich_muzhchin

 

В гардеробі так само, як у раціоні, є речі, який варто уникати. Але якщо при дієті треба вираховувати калорії, тут усе простіше: не носити нічого, що візуально додає обєму. 

Likebylook_kak_odevatsia_s_lishnim_vesom

Також варто пам’ятати, що чим менше видимих шарів одягу, тим краще. Тобто якщо твоя куртка розстебнена і під нею є розстебнений піджак, а під ним сорочка, а з-під сорочки видно футболку, то не важливо наскільки стильно це все поєднано, враховуючи форми, вигляд буде дещо капустяний.

Likebylook_Shto_Odevat_Polnym_Mushchinam

Звісно ми не пропагуємо забути про здоровий спосіб життя, спорт, якісну їжу. Ми просто рекомендуємо як почуватися трішки комфортніше і щасливіше.