Повернутися до магазину

Комфорт-фактор: велосипед

Велосипедистів на вулицях побільшало  і це факт. Воно й не дивно: подорожчання громадського транспорту, розвиток системи велодоріжок у містах, комфорт, незалежність руху, здоровий спосіб життя і ще багато переваг, про які можна писати окрему публікацію.

Не останню роль відіграє те, що велосипедувати це стильно. Переглянувши зарубіжні блоги, роблю висновок, що двоколісний став чимось на кшталт останнього писку моди. 

blog_likebylook Likebylook_blog

Частина команди Like by Look їздить ровером, отож тема велозручного одягу для нас із тих, про які кажуть “наболіле”. 

Велосумка WhiteSand

Приставка вело- говорить сама за себе =). Функціонал цієї сумки може бути непомітним з першого погляду. Це щось середнє між бананкою і рюкзаком. Ремінці зроблено так, щоб сумка трималась на спині. Її зручно пересунути наперед однією рукою, навіть під час руху (але не мені вам говорити, що відпускати руль не варто). Попри візуально незначний об’єм, ця велосумка містка: є 4 великих, 2 малих кишені і одна спеціально для U-lock. І що напевно найбільш цінне у цьому аксесуарі – то це світловідбивачі на лицевій стороні.


velosumkavelosumka

velosumka

Дощовики S-Cape

Ця річ з ряду must have для міських велосипедистів і велосипедисток. Дощовики легкі і не промокають. Найкрутіше, що плащики, куртки, анораки S-Cape дуже компактні: складаються в пакуночок, який можна помістити у велокошик, багажник чи просто возити в сумці, а, потрапивши під дощ, накинути на себе і їхати далі. Колірні схеми тканин яскраві і контрастні. А  бути помітним – один з важливих моментів на дорозі.


muzhskoi_dozhdevikdozhdevik_likebylook_ zhenskiy_dozhdevik

 

Джерсі Transmod

Цей бренд відомий як виробник одягу для BMX. Але на нашу думку у них є речі, що також підійдуть для “неекстремальних” міських справ. Джерсі Transmod шиються буквально вручну членами команди. Тканини принципово відбираються  легкі для літа, аби комфортно було при будь-якому рівні активності. Водночас рукав 3/4 не дасть промерзнути, якщо затримаєтесь до ночі. У бренду завжди виходить щось просте, стильне і зручне. І саме такими якостями має володіти одяг для велосипедистів.

ddzersi_transmod_likebylook_1ddzersi_transmod_likebylook

 

 

Рюкзак Umaga Red and Dog

Це стильний міський рюкзак, що вмістить все найнеобхідніше і ще трохи. Найголовніше, що в ньому комфортно почувається ноутбук 15″, папери А4, та інші речі, для яких велосумка замала. Завдяки плоскості рюкзака (товщина 12 см) поверх нього зручно, наприклад, одягати дощовик, якщо погода змусить.

Umaga_back_pack

Костюм Fusion

Ці костюми звісно зручні для катання на велосипеді: не сковують рухів й тканина приємна на дотик. Але основною причиною чому вони потрапили у цей список є крутезний принт. Ви собі просто уявіть такого космонавта чи супергероя на велику. Залишитися поза увагою важкувато. Особисто мені корить прокататися в такому і поспостерігати за реакцією пішоходів.  

sexy_sweaters_fusion