Повернутися до магазину

Літня колекція Mascot. Від акварельної безтурботності до нерозгаданого шарму

Дівчатам найкраще відома різниця між настроєм «на футболку» і «на сукню». Коли ми переглядали літню колекцію одягу Mascot, у нас склалося враження, що кожен дизайн створювався у різний день  і під різну примху.  Дивись далі що з цього вийшло.

Перше, що привертає увагу – футболки і майки з грайливими акварельними малюнками. У парі з джинсами вони створюють легкий образ, навіть трохи безтурботний.

futbolka_akvarel

Майка з макаронами

 

Захотілось чогось більш дівчачого? Дуже легко – футболки Mascot чудово поєднуються зі спідницею завдовжки до колін і взуттям на підборах.

Futbolka_Maskot

Футболка з мопсом

 

Святкування подій на пікніку є хорошою ідеєю влітку. Але перед дівчиною завжди постає питання: що б таке вдягнути, аби було зручно, але уникнути надто спортивного вигляду на святі. Що ми радимо? Костюм Comfy саме для активного відпочинку і стильного комфорту.

38p2hMM-6nU

Костюм Comfy

 

А буває так, що тобі хочеться всього відразу: і жіночною бути, але й щоб одяг зручний був. У такому випадку сукня поло-кльош –  вдалий компроміс. На наш погляд, дуже оригінально та свіжо. Який колір обереш?

Ia6zrbmNoyg

Поло-кльош

 

Коли погляд зупинився на смугастих сукнях – в уяві виринула вечірня набережна, морські хвилі і вітер, що бавиться із смужками цієї сукні. Ох, ну коли ж уже відпустка? ^_^

19batgdopemqrjpg

Сукня Strip

 

Ще один смугастий момент цієї колекції – костюм Soft. Чи ви бачили колись більш гармонійну  пару зі смужок і горошків?

kostium_Maskot

Костюм Soft

 

Коли ми побачили цю сукню, то подумали “Bingo, це ж ідеально”.Назва Be Bright себе виправдовує. Бо з цією сукнею що б ти не взула, які аксесуари не додала б,  твій образ буде стильним та яскравим.

Наприклад:
З подружками на шопінг – ця сукня + кросівки чи кеди
На робочу зустріч – зібране в пучок волосся, ця сукня + туфлі-човники в тон.
На побачення – розпускай волосся, бери яскраві аксесуари, цю сукню + червоні туфлі на підборах.

Suknia_Maskot

Сукня Be Bright

 

Ну а окраса колекції – сукня Hola.
Вона дарує загадковий шарм, як у героїні “Запах жінки” під час танцю з Аль Пачіно. Хіба можливо буде не запросити тебе на вечерю ще раз, коли ти матимеш такий вигляд? 

Suknia_Maxi

Сукня Hola