Повернутися до магазину

Нова течія в культурі кольорових шкарпеток.

Життя — це рух. Саме цей принцип відбивається у назві бренду чоловічих шкарпеток WEgo. Метою їхньої подорожі по світу моди й стилю, що почалася зі Львова, є побувати на всіх континентах планети. Like by Look всяко у цьому допомагає, оскільки є офіційним дистриб’ютором продукції. А власне магазин був першим, куди прийшли чоловічі  шкарпетки WEgo.

wego_socks_in_likebylook

Погодьтесь, раніше цей елемент гардеробу якось наче недооцінювали. До якої категорії  його віднести: одяг? білизна? Але тепер, коли кольорові шкарпетки давно не новинка, можна впевнено сказати, що це потужний аксесуар.

Тому WEgo має на меті почати новий рух у цій культурі. Бренд освіжив класичні візерунки й розробив новий дизайн Mountain Sunrice, надихнувшись подорожами по далекому Сході. Головними рушіями розвитку є креативність у підході до дизайну шкарпеток і принципово якісне їх пошиття.

Mountain Sunrice

Взуття: City Shoes (Te-Shoes). Шкарпетки: Mountain Sunrice (WEgo), Штани: Chino Pants (Seven Mountains)

У навколосвітню подорож бренд ведуть троє друзів. І перш ніж зробити перший крок, хлопці чітко розділили обов’язки. Так Володимир займається співпрацею і питаннями виробництва, Назар веде бухгалтерію і також слідкує за виробництвом, Юрій налагоджує технічні нюанси.

На шляху від зародження ідеї до її реалізації друзі подолали багато вибоїн і форс-мажорів, які було неможливо спрогнозувати. Але завдяки цьому добре засвоїли просту річ: неконтрольовані обставини — ніщо, коли знаєш, до чого йдеш.

Проблемою, яку вирішували найдовше, було питання де виготовляти шкарпетки. Оскільки власне обладнання на стартовому етапі було не під силу, очевидним завданням став пошук цеху з відповідним устаткуванням. Очевидним, але предалеко не простим. До керівників підприємств потрібно було без упину довго стукати, а коли це нарешті вдавалось, то на пропозицію нової співпраці відкликались зовсім неохоче. Звідси висновок — люди живуть в минулому часі, не розуміють нових можливостей теперішнього. І тому можливо припустити, що це є однією з причин невтішного стану української економіки.
Хлопці проїхали безліч кілометрів по Україні в пошуках і все-таки знайшли теперішніх партнерів. А результат співпраці  з ними судити вам.

BubbleDream

Bubble Dream

Stripofluck

Strip of Luck

mountainsunrice

Mountain Sunrice

Біля WEgo у тому ж напрямку рухаються й старожили “шкарпеткової” справи. Але бренд має від цього свою вигоду. Хлопці спробували кольорові шкарпетки конкурентів, відзначили сильні/слабкі їхні сторони і таким чином доповнили фундаментальні знання для започаткування власної справи. За словами Назара, конкуренти роблять хороший продукт, а наявність конкуренції це завжди добре, завдяки їй існує здорова боротьба на ринку, і покупець має змогу обрати для себе найкраще.

Отримай порцію кольору тут, обравши для себе улюблену пару шкарпеток WEgo.

Якщо у тебе вже є пара кольорових шкарпеток, ця стаття тобі сподобається: Чи поєднувати шкарпетки зі штанами та інші чоловічі проблеми.