Повернутися до магазину

Soberay : молода сім’я, молодий бренд, молоді ідеї.

Soberay –  один із перших партнерів Like by Look. Про них мало що написано, от нам і захотілось вивідати у Максима, засновника бренду, про старт, плани на майбутнє і ще про дещо. Виявилось, команда створила собі рай. Як саме читайте далі.

Чому Ви вирішили почати власну справу?
Ніколи не подобалося ходити день в день на роботу, та й ще слухатися керівників, працювати на них. Нам хотілося робити щось, що в результаті можна було б побачити і торкнутися власними руками. Мене захоплює, коли можна щось уявити і майже не відчувати обмежень для реалізації.

Тобто зараз ви повністю присвячуєте себе Soberay?
Саме так, весь наш час ми присвячуємо бренду. Над проектом нас працює троє: я, Юлія – швея, їй іноді допомогає моя дружина Ксенія. Для створення принтів співпрацюємо з художниками.

О, Ви працюєте з дружиною, тобто вашу справу можна певною мірою назвати сімейною?
Навіть не певною мірою, Soberay – таки наш сімейний бізнес =)

MAMVLRedUGs

Максим і Ксенія вважають Soberay сімейним бізнесом

А який принт є Вашим улюбленим?
Найулюбленішим є перший принт, розроблений з фото, яке я сам і сфотографував. А ще є чорнобілі фото, які я вважаю досить цікавими, вони теж робилися для принтів. Можливо колись зробимо їх реінкарнацію. А взагалі, кожен новий малюнок, що з’являється, стає улюбленим.

Що зрозуміли для себе, пройшовши шлях від виникнення ідеї до її реалізації?
За цей час чітко постановили собі, що ніколи не можна складати руки, навіть якщо дуже хочеться! Просто будь-яка справа потребує терпіння, часу та працелюбності. Хоча, я не можу сказати, що нам було важко. Мабуть, зорі сприяли нам.

Перший принт Soberay

У вашому асортименті переважають базові речі: футболки і світшоти з принтами, спортивні штани, бананки, шапки.У цій ніші ви не перші, чим збираєтесь завойовувати покупців?
Завойовувати будемо якістю, оперативністю та оригінальністю. А базові речі в асортименті майже всіх українських брендів переважають. І дуже часто це лише світшоти та футболки. Ми ж завжди намагаємося додати щось новеньке: це і леггінси, і штани, і рукавички, сумки та навіть сімейні труси =)

Фото, що чеккє на реінкарнацію

Фото, що чекає на реінкарнацію

Від чого пішла ваша назва, невже від російського слова “соберай”?
Ні, назва абсолютно нічого з російським не має. Звичайно, вийшла цікава гра слів, але задум був об’єднати три слова So Be Ray.

Тобто щось типу ‘буть променем’? І читається [собірей],правильно?
Правильно, але так вже повелось що між собою називаємо бренд Собірай.

А у Вашому гардеробі є одяг Soberay?
Чесно кажучи, небагато. Це переважно ті речі, які через брак  ми не могли б продати, то ж залишили собі, або річ ну дуууууже сподобалась.

Як ви ставитесь до такого буму виникнень українських брендів? Які, на Вашу думку, перспективи цього?
Це добре що українські бренди набувають популярності! Ми вважаємо, що це дуже важлива сходинка розвитку легкої економіки, а також значне зростання асортименту одягу, який довгий час у нашій країні був занадто скупим.

Світшот Soberay

Світшот Soberay

Чи виділяєте для себе якийсь бренд, як конкурента, або, як зразок для наслідування?
Нам подобається молодий бренд одягу “Істина”.  Ми їх одяг ще не носим, але співпрацювали з ними, і з великою цікавістю слідкуємо за їхньою діяльністю. А рівняємося, звичайно, на багато брендів. Саме з українських виділяємо Seven Mountains та Syndicate. Щодо конкуренції відповім цитатою: “Конкуренция это как игра в шахматы. Если вы проиграли, всегда можно сыграть еще один раунд. Драться необязательно.”

Ну і трохи заінтригуйте нас планами на майбутнє.
Плани на майбутнє – відмовитися від соціальних благ та жити за містом. Щодо бренду, то хочемо в першу чергу трохи розширити весняний асортимент, а зараз робимо колаборацію з одним дуже цікавим  художником, результати зможете побачити вже дуже скоро. В нас повно ідей які ми потрохи втілюємо у життя, і впевнені що завжди знайдуться люди яким буде цікаво носити наш одяг.

Читайте також:

 – Олександр Клименко: “люблю я тільки свій бренд, він мій улюбленець”

 – Інтерв’ю з Bro