Повернутися до магазину

Стильна блуза своїми руками

Хочеться оновити гардероб, але таке враження, що у цілій індустрії ще не знайшлося виробу на твій смак. Таке буває. Пропоную пошити щось своїми руками.  Так-так. Уяви, у когось біжутерія hand made, а в тебе повноцінна кофтинка hand made. Якщо ти думаєш, що у тебе руки не з того місця ростуть, то після цієї статті захочеться поставити їх куди треба. Простота ідеї, про яку піде мова, дорівнює її геніальності.

Автором є західний блогер – Женева Вандерзейл (Geneva Vanderzeil). На своєму ресурсі дівчина веде окрему рубрику, присвячену найрізноманітнішим стильним саморобним штукам. Власне ця публікація є адаптованою версією однієї з інструкцій Женеви.

Що ж, напевно, думка про пошиття чогось своїми руками трохи насторожує тих, хто не має швейної машинки вдома. Але, забігши наперед, скажу, що це один із тих випадків, коли потрібно взяти два квадратні шматки тканини і зшити їх докупи. Все. Чесно.  🙂

bila_bluza

 

Що для цього потрібно

  • декоративна мотузка
  • якісна тканина
  • ножиці
  • голка з ниткою

 

poshyty_bluzu

Vykriika_bluzy

Отже, потрібно просто визначити бажану довжину майбутньої кофтинки і виміряти ширину плечей. Краї тканини обов’язково оброби боковим швом, щоб все виглядало акуратно.
Після цього зший два клаптики тканини по лінії плечей, попередньо позначивши місце горловини.

bluza_svoimy_rukami1

Коли все буде готово, отримаєш щось на кшталт пончо з короткими рукавами. Одягни своє творіння й обмотай мотузку довкола талії кілька разів, перед тим як зав’язати її.

bluza_svoimy_rukami2 bluza_svoimy_rukami3

Ось це і все. Як на мене, це це чудова база для польоту фантазії. Хтозна, можливо, шити блузки і кофтинки своїми руками тебе так захопить, що ти почнеш свою справу і приєднаєшся до магазину одягу українських брендів Like By Look. 😉
Коли спробуєш зробити щось на основі цієї інструкції, надсилай нам фото того як у тебе це вийшло.