Повернутися до магазину

Три випробування світшота Gee!

Апетит часто приходить під час їжі. Так само сталося з моїм ставленням до одягу українських брендів. Щодня присвячуючи час цій темі, врешті-решт закортіло спробувати. 

Першим надбанням був світшот з півонією від  Gee!, про який власне і йтиме мова далі.

Про TM Gee! можна почитати тут: Стиль. Комфорт. Жіночність

Потрібно визнати, що светрику не дуже пощастило з власницею. У перший же день нашого співіснування принт зазнав удару червоним вином. А далі було замочування і міцний засіб проти плям. Скажу чесно, я була налаштована не вельми оптимістично і думала про те, чи можливо буде пропросити “додрукувати” те, що виведеться разом з вином. Але, на превелику радість, принт гідно витримав це випробування. Як бачите, він ще й досі на світшоті.

switshot_Gee!

Трохи згодом сталося прання без віджиму. Отож річ провисіла мокрісінька з усією вагою води. В таких випадках у мене завжди є побоювання, що отримаю костюм П’єро, а тут ще й з принтом півонії. Але всі пропорції в нормі, що дуже мене тішить. Тож і тканина витримала своє.

switshot_tm_gee!

Третє випробування було найжорсткіше, принаймні для мене. Взимку майже щодня мені доводилось проводити близько 4-6 годин у приміщенні з, м’яко кажучи, неефективним опаленням.  (пам’ятаєте, навіть припиняли навчання через відсутність тепла?) Що ж, мене тоді рятував світшот з начосом. Він справді дуже теплий. Тому коли нас знову замете  зимонька-зима, дуже навіть рекомендую. 

switshot_Gee!