Повернутися до магазину

Як спакувати капелюшок у валізу

Ти молодець!
Працювала старанно,  протягом року робила все, що в твоїх силах. Але вже середина липня — час освіжити свідомість і відпочити тіло.

Якщо думки твої уже на пляжі, тоді ти, звісно, перечитала кільканадцять статей на кшталт “що взяти з собою у відпустку” чи “як спакувати речі компактно”. Але такого роду матеріали чомусь дуже рідко беруть до уваги фантастично помічний у спеку і дивовижно жіночний аксесуар як капелюшок. Навіть якщо ти не повезеш його з дому, на відпочинку ти вподобаєш собі один, а може й безліч. Хіба ж ти не заслужила на приємності для самої себе? А все своє треба забирати з собою. Тому ми вирішили опублікувати швидку, легку і не багатослівну інструкцію як спакувати капелюшок у валізу так, щоб не зіпсувати його форму.

kapeliuch_u_valizu_1

Крок 1. Мужньо витримай муки вибору і виклади речі, що збираєшся взяти з собою, і склади їх на дно валізи. Це може бути сумка, взуття, джинс. Розташуй їх так, щоб утворилася плоска поверхня.

kapeliuch_u_valizu_2

Крок 2. Візьми річ з цупкої, важкої тканини і склади її дуже щільно.

kapeliuch_u_valizu_3

Крок 3. Тепер помісти її в капелюх, щоб заповнити увесь простір. Якщо однієї речі замало і все ще є міце, використай шкарпетки або білизну. Постарайся повністю заповнити капелюх тканиною.

kapeliuch_u_valizu

Крок 4. Поклади капелюшок на  вже попередньо складені речі у валізу. Навколо нього розташуй легші речі, наприклад легкі топи, шовкові чи атласні сукенки, білизна і подібні делікатності.

kapeliuch_u_valizu_4

Крок 5. Продовжуй нашаровувати легкі речі довкола капелюха так, щоб вони повністю “оточили” його. Таким чином капелюшок не буде рухатись у валізі під час подорожі.