Повернутися до магазину

Як чоловікам захистити стиль від спеки

Літо добігає до кінця, але погода не вважає за потрібне спускати температуру нижче +25. Така спека погано впливає на здоров’я, продуктивність і стиль.   Так, про зовнішній вигляд у таку погоду також не варто забувати, тому мета цієї статті – уберегти вас, чоловіки, від фатальних помилок. Адже ж ти не хочеш, щоб у перехожих,при погляді на тебе, виникало відчуття огиди або панічний сміх.

001

    • Шкарпетки

Тут дуже просто – прийшло літо, ховай шкарпетки.  В таку пору стопам потрібно свіже повітря. Якщо тобі некомфортно ходити «на босу ногу», віддай перевагу короткій парі, нижче кісточки. Ще одною альтернативою є кольорові  шкарпетки − їх популярність  якраз набирає масштабів. Тут ти можеш знайти свою улюблену пару

 

003

    •  Шльопанці й сандалі

Мабуть всі погодяться, що чоловічі сандалі і шльопанці – взуття не для всякої ситуації. Варто обмежитись басейном і пляжем. І велике щире БУДЬ ЛАСКА, не одягай до такого взуття шкарпеток. На цю тему вже є досить інтернет-жаб і жартів. Неписані правила етикету теж таке засуджують. Радимо дотримуватись класики: топсайдери або макасіни покажуть себе добре у будь-якій ситуації.

 

14

    • Мішкуваті шорти

Так, йдеться про шорти з такими великими кишенями, що в них можна носити з собою обід.
Знову ж таки, про смаки не сперечаються, але таке вбрання не всюди доречне. Ми радимо спробувати джинсові або чіно шорти.  Тут також важлива довжина. Від 2 до 5 см над коліном якраз нормально для міста, а все, що коротше ліпше одягати лише у спортзал або на пляж. Дуже багато чоловічих шортів є тут. Переглянь і вибери ті, які пасують саме тобі.

 

012

    • Спортивні сонцезахисні окуляри

Добротна пара окулярів є життєво важливою влітку. Без сумніву багато хто переживав ці муки пошуків саме тієї форми оправи. Але такого роду інвестиція того варта. На любов і смак товариш не вояк, та все ж ми б радили у повсякденному образі уникати спортивних окулярів типу wrap-around. Такі є доречними для велопоходу в гори, а під час прогулянки по місту виглядають просто кумедно.

 

004

    • Рюкзак

Писати тут про зручність рюкзаків немає сенсу, адже це перевірено десятками років.  І публікація не про це. Мова йде про те, що його відсутність може дорогою ціною відбитись на твоїй репутації.  Так, у спеку процеси організму не зупинити, але принаймні їх можна приховати рюкзаком на спині. Ним також можна гармонійно доповнити свій стиль. Переконайся сам тут.

Також читай статтю про 4 речі, що псують чоловічий стиль